Знайдені матеріали з розділів: Відео

Знайдено матеріалів: 101

Переглянути
Pro
Синдром ендогенної гіперандрогенії – оптимальний підхід до ведення пацієнток з клінічними проявами

Доповідь Татарчук Тетяни Феофанівни на науково-практичному майстер-класі «Метаболічний синдром в ендокринно-гінекологічному аспекті: інсулінорезистентність, ожиріння, СПКЯ».

Переглянути
Pro
Ангіонабряк чи кропив'янка - важливість диференційної діагностики

Доповідь від Забродської Людмили Валеріївни, к.м.н., завідувачки Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів ДУ «Інститут отарингології ім. професора Коломійченка НАМН України», на науково-практичній конференції «Точки Дотику».

Переглянути
Pro
Моксифлоксацин від Фармак

Моксифлоксацин від Фармак - справжній прорив у лікуванні інфекційних захворювань ока. 

Переглянути
Pro
Хронічний риносинусит у дітей

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про хронічний риносинусит у дітей. Визначення, тактика лікування та напрацювання.

Переглянути
Pro
Актуальні питання дієтології

В інтерв'ю розглядаються переваги, недоліки та ефективність популярних дієт та інші актуальні питання.

Переглянути
Pro
Риносинусит, стійкий до типового лікування

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про риносинусит, стійкий до типового лікування. На вебінарі Федір поділиться своїми напрацюваннями та розгляне клінічний випадок.

Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів

Доповідь Юрочко Федора Богдановича, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про сучасне лікування хвороб аденоїдів.

Переглянути
Pro
Ускладнення риносинуситу у дітей

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини). На вебінарі Федір розгляне тему ускладнень риносинуситу у дітей: загрозливі симптоми,а також  тактику лікування .

Переглянути
Pro
Біластин: ефективне лікування алергічного ринокон'юктивіту

До 95% пацієнтів з алергічним ринітом додатково мають очні симптоми. 

Переглянути
Pro
Хірургія риносинуситу у дітей

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини). На вебінарі Федір розгляне тему хірургії риносинуситу у дітей: тактика, покази до хірургії, ускладнення, особливості FESS у дитини.

Переглянути
Pro
Радіологія для потреб ендоскопічного ринохірурга

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини). На вебінарі Федір розгляне тему радіології для потреб ендоскопічного ринохірурга.

Переглянути
Pro
Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря

Труфанов Євген Олександрович, д.мед.н., професор кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, головний редактор науково- практичного журналу «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань» виступає з лекцією на тему "Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря" на НПК «Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики – сімейного лікаря».