Знайдені матеріали з розділів: Статті

Знайдено матеріалів: 235
Pro
Артеріальна гіпертензія. Практичні рекомендації

Ця стаття являє собою підбірку найважливішої інформації з артеріальної гіпертензії у вигляді шпаргалки.

Найкорисніші онлайн ресурси для лікарів

Для медичного працівника дуже важливо бути в курсі останніх досягнень у галузі. Багато хто хвилюється, що інформація, яка з’являється, не заслуговує довіри та не ґрунтується на доказах. То де ж шукати доказову інформацію, наукові статті та клінічні рекомендації?

Pro
Амілоїдоз серця

Ця стаття детально розповідає про амілоїдоз серця, його класифікації, методи діагностики та лікування.

Pro
Вірус папіломи людини

ВПЛ – вірус папіломи людини (HPV – Human Papillomavirus) – це сімейство вірусів, що налічує близько 100 видів. ВПЛ - інфекція тривалий час протікає безсимптомно, носієм вірусу є кожний шостий житель планети. 

Pro
Місцева терапія гострого зовнішнього отиту

Терапія місцевими лікарськими засобами є високоефективною в пацієнтів із гострим зовнішнім отитом1. Розглядаємо ключові аспекти вибору топічного лікування

Девід Райх: генетик, який розкриває таємниці людської ДНК

У книзі «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Райх дає читачам змогу дізнатися, як геном людини надає не лише всю інформацію, необхідну для розвитку людського ембріона, але й приховану історію нашого виду. 

Pro
Оторея в пацієнтів із тимпаностомічною трубкою: тактика лікування

Майже 16% дітей із тимпаностомічною трубкою матимуть оторею впродовж перших 2 тижнів після її встановлення1. Докладніше у статті про причини й тактику лікування

Pro
Етіопатогенетичні підходи до лікування гострого зовнішнього отиту

Дізнайтеся про поширених збудників та особливості терапевтичного лікування бактеріального зовнішнього отиту й отомікозу

Анастасія Пристая: «Треба трошки потерпіти. Медичні хроніки»

«Треба трошки потерпіти. Медичні хроніки» Анастасії Пристаї — це книга, яка відкриває новий погляд на медицину та лікарську професію. Вона захоплює з перших сторінок, змушує співпереживати героям і задуматися про важливі життєві цінності. 

Pro
Туберкульозний ендобронхіт

Туберкульозний ендобронхіт - це форма позалегеневого туберкульозу, коли спостерігається ізольоване ураження мікобактерією туберкульозу стінки бронхів. 

Pro
Бета-адреноблокатори

«Бета-блокатори» (ББ) - назва походить від їх дії - пригнічення бета-адренорецепторів.

У статті описані стани при яких терапія бета-блокаторами може бути корисна, а також інша важлива інформація щодо їх призначення.

Pro
Що нового в GINA 2024?

GINA (The Global Initiative for Asthma) оновила стратегічний звіт у 2024 році після планового дворічного кумулятивного огляду літератури та аналізу клінічної практики.