Знайдені матеріали з розділів: Пульмонологія

Знайдено матеріалів: 37

Pro
Туберкульозний ендобронхіт

Туберкульозний ендобронхіт - це форма позалегеневого туберкульозу, коли спостерігається ізольоване ураження мікобактерією туберкульозу стінки бронхів. 

Pro
Що нового в GINA 2024?

GINA (The Global Initiative for Asthma) оновила стратегічний звіт у 2024 році після планового дворічного кумулятивного огляду літератури та аналізу клінічної практики.  

Pro
Кашлюк

Останнім часом стрімко зросла захворюваність на кашлюк серед дітей та дорослих. Давайте згадаємо, що таке кашлюк, чим він небезпечний і що робити, якщо дитина або дорослий ВЖЕ захворіли.

Pro
Хронічне обструктивне захворювання легень

Згідно позиції GOLD 2023: наразі хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ), як і прогнозували, є однією з трьох основних причин смерті в усьому світі, причому 90% цих смертей – ​у країнах із низьким і середнім рівнем доходу. 

Pro
Тривалий кашель – розповсюджена проблема в роботі сімейного лікаря

За рекомендаціями Європейського респіраторного товариства та Американського торакального товариства, а також відповідно до українських протоколів, гострим кашлем у дорослих вважаємо кашель, що триває від 3 до 6 тижнів.

Pro
Продукт АТ Фармак

Показаний для лікування вірусних захворювань у дітей та дорослих

Продукти Фармак
За рецептом
8 хв
Переглянути
Pro
Холінолітик тривалої дії з сучасним інгалятором Elpenhaler

Згідно з рекомендаціями Глобальної ініціативи щодо обструктивного захворювання легень (GOLD 2023 року), для лікування ХОЗЛ використовують інгаляційні бронходилататори тривалої дії. 

 

Pro
Єдиний рупатадин у формі орального розчину в Україні

В Україні наразі доступний один зареєстрований рупатадин у формі орального розчину- лікарський препарат Бліс. Які він має властивості та переваги при лікуванні алергічного риніту?

Pro
Круп або гострий стенозуючий ларинготрахеїт. Алгоритм терапії

Круп є другою за поширеністю причиною респіраторного дистресу в дітей1. У цій статті розглянемо нюанси клінічної оцінки стану для вибору оптимальної терапії

Переглянути
Pro
Будесонід від Фармак

Будесонід запобігає виробленню запальних генів і посилює протизапальні; знижує активацію еозинофілів, тучних клітин, макрофагів та інших клітин запалення; зменшує запалення та гіперреактивність, пригнічує бронхоспазм, хрипи і кашель.

Переглянути
Pro
Два бронхолітика в одній небулі

Астму і ХОЗЛ можна лікувати за допомогою інгаляційних бронхолітичних засобів. 

Переглянути
Pro
Що таке ектоін і як він дбає про дихальні шляхи?

Ектоін притягує воду і формує гідрокомплекс, який захищає слизові від вірусів, бактерій і алергенів, зволожує, зменшує запалення, сприяє розрідженню в’язкого мокротиння, полегшуючи його відкашлювання.