Чи розпізнаєте Ви різнобарвний лишай у своєї пацієнтки?

Різнобарвний лишай — поширена грибкова інфекція шкіри, спричинена дріжджовими грибами. Плями на шкірі, які відзначають при цьому явищі, унікальні...

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Догляд за нігтями при грибковому ураженні: практичні поради
Pro
Негормональні методи лікування менопаузальних порушень*
Pro
Сексуальна дисфункція при стресовому нетриманні сечі: проблема, яку приховують
Переглянути
Pro
Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря
Pro
Стратегія лікування передменструального дисфоричного розладу в жінок
Pro
Лікування стресового нетримання сечі в жінок у менопаузальний період
Pro
Ефективне лікування важких випадків стресового нетримання сечі