Знайдені матеріали з розділів: Алергологія

Знайдено матеріалів: 57

Pro
Що нового в GINA 2024?

GINA (The Global Initiative for Asthma) оновила стратегічний звіт у 2024 році після планового дворічного кумулятивного огляду літератури та аналізу клінічної практики.  

Переглянути
Pro
Ангіонабряк чи кропив'янка - важливість диференційної діагностики

Доповідь від Забродської Людмили Валеріївни, к.м.н., завідувачки Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів ДУ «Інститут отарингології ім. професора Коломійченка НАМН України», на науково-практичній конференції «Точки Дотику».

Pro
Комплексний підхід до лікування кропив'янки

Кропив'янка є одним із найпоширеніших алергодерматозів. Пацієнти відчувають значне погіршення якості життя через порушення фізичної та розумової активності

Переглянути
Pro
Біластин: ефективне лікування алергічного ринокон'юктивіту

До 95% пацієнтів з алергічним ринітом додатково мають очні симптоми. 

Pro
Роль біластину в лікуванні алергічного ринокон’юнктивіту

Приблизно 30% дорослих у світі страждають на алергічний ринокон’юнктивіт. Кількість хворих може бути більшою, бо АРК не діагностують або не підтверджують

Pro
Пруритогенні медіатори та нові протисвербіжні засоби

Інтенсивний свербіж може призвести до порушення сну та втрати спокою. Про причини розвитку цього стану та нові протисвербіжні лікарські засоби читайте далі

Pro
Чи впливає назальний спрей мометазону фуроату на ріст дітей?

Дотепер ведуться дискусії серед лікарів щодо питань, пов'язаних із безпекою інтраназальних стероїдів

Pro
Профілактика алергічного риніту: досвід застосування мометазону фуроату

Елімінація алергенів — основа профілактики алергічного риніту (АР). Але як запобігти сезонному АР, якщо уникнути всіх алергенів майже неможливо?

Дезлоратадин чи левоцетиризин: який активний метаболіт обрати?

Ці активні метаболіти антигістамінних лікарських засобів 2 покоління – одні з найсучасніших препаратів проти алергії. З’ясуємо в чому їх відмінності.

Pro
Єдиний рупатадин у формі орального розчину в Україні

В Україні наразі доступний один зареєстрований рупатадин у формі орального розчину- лікарський препарат Бліс. Які він має властивості та переваги при лікуванні алергічного риніту?

Pro
Круп або гострий стенозуючий ларинготрахеїт. Алгоритм терапії

Круп є другою за поширеністю причиною респіраторного дистресу в дітей1. У цій статті розглянемо нюанси клінічної оцінки стану для вибору оптимальної терапії

Переглянути
Pro
Будесонід від Фармак

Будесонід запобігає виробленню запальних генів і посилює протизапальні; знижує активацію еозинофілів, тучних клітин, макрофагів та інших клітин запалення; зменшує запалення та гіперреактивність, пригнічує бронхоспазм, хрипи і кашель.