Знайдені матеріали з розділів: Отоларингологія

Знайдено матеріалів: 60
Pro
Місцева терапія гострого зовнішнього отиту

Терапія місцевими лікарськими засобами є високоефективною в пацієнтів із гострим зовнішнім отитом1. Розглядаємо ключові аспекти вибору топічного лікування

Pro
Оторея в пацієнтів із тимпаностомічною трубкою: тактика лікування

Майже 16% дітей із тимпаностомічною трубкою матимуть оторею впродовж перших 2 тижнів після її встановлення1. Докладніше у статті про причини й тактику лікування

Pro
Етіопатогенетичні підходи до лікування гострого зовнішнього отиту

Дізнайтеся про поширених збудників та особливості терапевтичного лікування бактеріального зовнішнього отиту й отомікозу

Pro
Туберкульозний ендобронхіт

Туберкульозний ендобронхіт - це форма позалегеневого туберкульозу, коли спостерігається ізольоване ураження мікобактерією туберкульозу стінки бронхів. 

Pro
Що нового в GINA 2024?

GINA (The Global Initiative for Asthma) оновила стратегічний звіт у 2024 році після планового дворічного кумулятивного огляду літератури та аналізу клінічної практики.  

Pro
Кашлюк

Останнім часом стрімко зросла захворюваність на кашлюк серед дітей та дорослих. Давайте згадаємо, що таке кашлюк, чим він небезпечний і що робити, якщо дитина або дорослий ВЖЕ захворіли.

Вибір стратегії лікування ГРЗ у дітей

Є різноманітні методи терапії ГРЗ у дітей. Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями та дізнатися про найбільш доказові підходи до лікування

Pro
Переваги застосування рослинних ЛЗ при респіраторних інфекціях

Чи знали ви, що рослинні ЛЗ можуть бути такими ж дієвими, як і синтетичні? Дізнайтеся про ефективність їх застосування в дітей із ГРЗ

Переглянути
Pro
Хронічний риносинусит у дітей

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про хронічний риносинусит у дітей. Визначення, тактика лікування та напрацювання.

Переглянути
Pro
Риносинусит, стійкий до типового лікування

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про риносинусит, стійкий до типового лікування. На вебінарі Федір поділиться своїми напрацюваннями та розгляне клінічний випадок.

Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів

Доповідь Юрочко Федора Богдановича, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини) про сучасне лікування хвороб аденоїдів.

Переглянути
Pro
Ускладнення риносинуситу у дітей

Вебінар від Федора Юрочко, PhD, керівника Клініки дитячої отоларингології Львівського Охматдиту (в складі Клінічного центру дитячої медицини). На вебінарі Федір розгляне тему ускладнень риносинуситу у дітей: загрозливі симптоми,а також  тактику лікування .