Знайдені матеріали з розділів: Кропивниця

Знайдено матеріалів: 32
Переглянути
Pro
Ангіонабряк чи кропив'янка - важливість диференційної діагностики

Доповідь від Забродської Людмили Валеріївни, к.м.н., завідувачки Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів ДУ «Інститут отарингології ім. професора Коломійченка НАМН України», на науково-практичній конференції «Точки Дотику».

Pro
Комплексний підхід до лікування кропив'янки

Кропив'янка є одним із найпоширеніших алергодерматозів. Пацієнти відчувають значне погіршення якості життя через порушення фізичної та розумової активності

Дезлоратадин чи левоцетиризин: який активний метаболіт обрати?

Ці активні метаболіти антигістамінних лікарських засобів 2 покоління – одні з найсучасніших препаратів проти алергії. З’ясуємо в чому їх відмінності.

Pro
Єдиний рупатадин у формі орального розчину в Україні

В Україні наразі доступний один зареєстрований рупатадин у формі орального розчину- лікарський препарат Бліс. Які він має властивості та переваги при лікуванні алергічного риніту?

Pro
Вибір антигістамінного препарату для пацієнтів з супутніми захворюваннями

У статті наводимо критерії вибору ЛЗ, розроблені на базі рекомендацій ARIA та EAACI, — як найоптимальніший вибір для цієї групи пацієнтів.

Pro
Кращий антигістамінний препарат 2-го покоління за версією ARIA

Інноваційний представник антагоністів гістамінових H1-рецепторів. Про який лікарський засіб йдеться та які його переваги?

Pro
Вагітна з алергією: рекомендації щодо вибору лікарського засобу

Більшість лікарських засобів не дозволено застосовувати під час вагітності через тератогенний вплив. Який же засіб серед антигістамінних вибрати для вагітних?

Pro
Перша лінія терапії холодової кропив’янки

Холодова кропив'янка негативно впливає на дихальну, шлунково-кишкову та серцево-судинну системи1. Яке лікування здатне зменшити небезпечні симптоми?

Pro
Рупатадин - переваги антигістамінного з подвійним механізмом дії

Рупатадин блокує гістамінові та PAF-рецептори. В чому переваги подвійного механізму дії при лікуванні хронічної кропив'янки та алергічного риніту?

Pro
Рупатадин vs левоцетиризин: що обрати при кропив’янці?

Близько 30–55% пацієнтів з кропив’янкою досягають ремісії за 12 місяців, але можливі рецидиви впродовж кількох років1. Яка терапія може зменшити їх частоту?

Корисне про алергічну кропив'янку

До 25% людей стикаються з кропив'янкою в певний період свого життя. Причини можуть бути різні: від харчових продуктів до екзотичних комах. Така поширеність…

Pro
Просте дозування топічних глюкокортикоїдів

Як пояснити пацієнту, скільки мазі чи крему з ГКС йому потрібно використати? Правило пучки пальця допоможе детально розкрити це питання