Чи знайомий Вам термін «свербіж жокея»?

Кожна п’ята людина хоча б раз у житті страждала на свербіж1. Одне захворювання шкіри зумовлює висипання, які з часом можуть підсилювати цей симптом2.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Догляд за нігтями при грибковому ураженні: практичні поради
Pro
Негормональні методи лікування менопаузальних порушень*
Pro
Сексуальна дисфункція при стресовому нетриманні сечі: проблема, яку приховують
Переглянути
Pro
Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря
Pro
Стратегія лікування передменструального дисфоричного розладу в жінок
Pro
Лікування стресового нетримання сечі в жінок у менопаузальний період
Pro
Ефективне лікування важких випадків стресового нетримання сечі