Будесонід від Фармак

Будесонід запобігає виробленню запальних генів і посилює протизапальні; знижує активацію еозинофілів, тучних клітин, макрофагів та інших клітин запалення; зменшує запалення та гіперреактивність, пригнічує бронхоспазм, хрипи і кашель.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Pro
Амілоїдоз серця
Переглянути
Pro
Абортивне лікування мігрені
Pro
Вірус папіломи людини
Pro
Місцева терапія гострого зовнішнього отиту
Переглянути
Pro
Золмітриптан у формі спрею – зручне рішення при лікуванні мігрені
Pro
Оторея в пацієнтів із тимпаностомічною трубкою: тактика лікування
Pro
Етіопатогенетичні підходи до лікування гострого зовнішнього отиту
Pro
Туберкульозний ендобронхіт