Що таке ектоін і як він дбає про дихальні шляхи?

Ектоін притягує воду і формує гідрокомплекс, який захищає слизові від вірусів, бактерій і алергенів, зволожує, зменшує запалення, сприяє розрідженню в’язкого мокротиння, полегшуючи його відкашлювання.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Рекомендації з профілактики та лікування діабетичної стопи (IWGDF, 2023)
Pro
Як доглядати за стопами при цукровому діабеті
Pro
Саркоїдоз серця: малодіагностована в Україні патологія
Переглянути
Pro
Ангіонабряк чи кропив'янка - важливість диференційної діагностики
Pro
Профілактика гострих респіраторних інфекцій серед лікарів
Pro
Вплив мікронутрієнтів на перебіг застуди та ГРВІ в дітей
Pro
Трикрокова стратегія профілактики ГРВІ та грипу в дітей