Лікувальні підходи при апоплексії яєчника

Больовий синдром та крововилив у черевну порожнину об'ємом від 30-50 мл до 2-3 літрів. Йдеться про апоплексію — раптовий розрив тканини яєчника1

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Рекомендації стосовно харчування при метаболічному синдромі
Pro
Тривалий кашель – розповсюджена проблема в роботі сімейного лікаря
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Pro
Роль біластину в лікуванні алергічного ринокон’юнктивіту
Pro
Негормональні методи лікування менопаузальних порушень*
Pro
Сексуальна дисфункція при стресовому нетриманні сечі: проблема, яку приховують
Pro
Схема застосування енісаміуму йодиду в дітей при грипі та ГРВІ
Переглянути
Pro
Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря