Авторський курс «Бренд лікаря online»

Цей курс був створений для медичних працівників, які прагнуть збільшити свою популярність, залучити більше пацієнтів та побудувати власний бренд лікаря.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Девід Райх: генетик, який розкриває таємниці людської ДНК
Анастасія Пристая: «Треба трошки потерпіти. Медичні хроніки»
Pro
Чи може лікар рекомендувати конкретний ЛЗ (комерційну назву) чи дієтичну добавку у своєму блозі?
Pro
Чи може лікар розробити методичку чи гайд і продавати її?
Лікар Габор Мате: відомий оратор і автор бестселерів
Pro
Як регулюється оплата за онлайн консультації?
Ембріологиня Ольга Малюта та її "Плідна праця"
Доктор Річард Шеперд, медичний детектив і найкращий британський судово-медичний експерт