Селективний агоніст серотонінових рецепторів vs мігрень

У житті людини мігрень може взяти на себе роль головного антагоніста. Розгадайте секрет ефективності лікарського засобу, який допоможе пацієнту її здолати

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Pro
Амілоїдоз серця
Переглянути
Pro
Абортивне лікування мігрені
Pro
Вірус папіломи людини
Pro
Місцева терапія гострого зовнішнього отиту
Переглянути
Pro
Золмітриптан у формі спрею – зручне рішення при лікуванні мігрені
Pro
Оторея в пацієнтів із тимпаностомічною трубкою: тактика лікування
Pro
Етіопатогенетичні підходи до лікування гострого зовнішнього отиту
Pro
Туберкульозний ендобронхіт