Знайдені матеріали з розділів: Фармацевтика

Знайдено матеріалів: 64
США і Україна. Чого вчить досвід лідера

Нині Україна потребує нових правил для гравців фармацевтичного ринку. У пошуках рішень не зайвим було б згадати про історію розвитку фарми у США.

Екскурс в історію: як еволюціонували засоби індивідуального захисту

Робота зі складним обладнанням та агресивними хімічними речовинами не може бути достатньо безпечною, тому працівникам фармацевтичних виробництв не обійтися без засобів індивідуального захисту. 

Pro
Рекомендації щодо ведення порушення носового дихання в дітей

Назальна обструкція в дітей може призводити до негативних наслідків, що здатні зберігатися й у дорослому віці. Дізнайтеся, як працювати на випередження

ТОП-10 розумних приладів на сторожі здоров’я

«Смарт»-час, у який ми живемо, мало не щодня екіпірує людей новими зручними технологічними рішеннями. Це стосується й медицини. Інноваційні гаджети неабияк спрощують пацієнтам життя, полегшуючи щоденну турботу про самопочуття та здоров’я.

ДНК-робот – нове слово в лікуванні хвороб Паркінсона та Альцгеймера

Боротьба проти тяжких прогресивних патологій мозку незабаром може вийти на новий, значно результативніший рівень – завдяки відкриттю американської дослідниці родом з України, 17-річної Софії Лисенко. Вона створила комп’ютерну модель ДНК-робота, здатного спростити процес потрапляння ліків до уражених клітин.

Біопрепарати: технологія сьогодення та майбутнього

Біотехнологічні препарати важливі, коли йдеться про лікування, наприклад, онко- та аутоімунних захворювань, при яких організм не розпізнає причину виникнення хвороби і не може активно включитись у боротьбу зі змінами. 

Artificial intelligence –на допомогу лікарям

Штучний інтелект щодалі активніше долучається до роботи природного, і медицина не залишається осторонь. Комп’ютерні системи допомагають ефективніше організовувати процес лікування, стежити за станом пацієнта та виявляти на ранніх стадіях небезпечні патології.

Кишенькова медбригада

Сьогодні важко уявити когось, хто б не мав смартфон. Цей маленький пристрій стає у нагоді своєму власникові за будь-яких обставин. А розмаїття додатків для гаджета суттєво зможуть зекономити час, кошти і нерви. Отже, рейтинг інноваційних застосунків Science inside.

Pro
Вплив мікронутрієнтів на перебіг застуди та ГРВІ в дітей

Розглядаємо роль мікронутрієнтів у модуляції імунної відповіді на респіраторні інфекції в дітей

Pro
Нафтифін у лікуванні грибкових інфекцій шкіри та нігтів

Вважаєте, що багатофункціонального антимікотика не існує? Дізнайтесь про ефективність нафтифіну в місцевій терапії мікозів та завантажте схему його застосування

Догляд за нігтями при грибковому ураженні: практичні поради

Коректний догляд за нігтями з грибковим ураженням підсилює терапію. Завантажуйте та діліться з пацієнтами рекомендаціями щодо ефективного подолання оніхомікозу

Pro
Мігрень у дітей: терапія, схвалена у міжнародних організаціях

Розглядаємо сучасний підхід до терапії мігрені в дітей та підлітків, підкріплений в міжнародних рекомендаціях