Знайдені матеріали з розділів: Фармацевтика

Знайдено матеріалів: 68
Pro
Промивання носа в дітей: поради для батьків

Є сенс у щоденному промиванні носа чи ця процедура потрібна лише під час хвороби? Дізнайтеся, коли це може бути корисним

Pro
Аналоги простагландинів у стартовій терапії глаукоми

Ознайомтеся з міжнародними рекомендаціями щодо початкової терапії глаукоми, важливістю її раннього проведення та вибору гіпотензивного засобу

«Farmak»: історія довжиною в століття

Одне з найстарших та найбільших в Україні фармацевтичних підприємств – «Farmak» має славну 99-річну історію становлення, героїчного відновлення, яскравих перемог та високих досягнень.

США і Україна. Чого вчить досвід лідера

Нині Україна потребує нових правил для гравців фармацевтичного ринку. У пошуках рішень не зайвим було б згадати про історію розвитку фарми у США.

Екскурс в історію: як еволюціонували засоби індивідуального захисту

Робота зі складним обладнанням та агресивними хімічними речовинами не може бути достатньо безпечною, тому працівникам фармацевтичних виробництв не обійтися без засобів індивідуального захисту. 

Pro
Промивання носа в дітей: інструкція для батьків

Чули про користь промивання носа, але сумніваєтесь, чи це потрібно вашій дитині? Тримайте путівник до здоров’я носової порожнини

Pro
Рекомендації щодо ведення порушення носового дихання в дітей

Назальна обструкція в дітей може призводити до негативних наслідків, що здатні зберігатися й у дорослому віці. Дізнайтеся, як працювати на випередження

ТОП-10 розумних приладів на сторожі здоров’я

«Смарт»-час, у який ми живемо, мало не щодня екіпірує людей новими зручними технологічними рішеннями. Це стосується й медицини. Інноваційні гаджети неабияк спрощують пацієнтам життя, полегшуючи щоденну турботу про самопочуття та здоров’я.

Pro
Закладеність носа в немовля: практичні поради

Які неочевидні ризики має нежить у дитини? Говоримо про грудне вигодовування та не тільки

ДНК-робот – нове слово в лікуванні хвороб Паркінсона та Альцгеймера

Боротьба проти тяжких прогресивних патологій мозку незабаром може вийти на новий, значно результативніший рівень – завдяки відкриттю американської дослідниці родом з України, 17-річної Софії Лисенко. Вона створила комп’ютерну модель ДНК-робота, здатного спростити процес потрапляння ліків до уражених клітин.

Біопрепарати: технологія сьогодення та майбутнього

Біотехнологічні препарати важливі, коли йдеться про лікування, наприклад, онко- та аутоімунних захворювань, при яких організм не розпізнає причину виникнення хвороби і не може активно включитись у боротьбу зі змінами. 

Artificial intelligence –на допомогу лікарям

Штучний інтелект щодалі активніше долучається до роботи природного, і медицина не залишається осторонь. Комп’ютерні системи допомагають ефективніше організовувати процес лікування, стежити за станом пацієнта та виявляти на ранніх стадіях небезпечні патології.