Біль в спині. Тактика лікування у сімейного лікаря

Доповідь доктора медичних наук, професора Свиридової Наталі Костянтинівни про біль у спині і тактику лікування у сімейного лікаря

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Рекомендації стосовно харчування при метаболічному синдромі
Pro
Тривалий кашель – розповсюджена проблема в роботі сімейного лікаря
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Довідник для батьків дітей з епілепсією
Pro
Роль біластину в лікуванні алергічного ринокон’юнктивіту
Pro
Негормональні методи лікування менопаузальних порушень*
Pro
Сексуальна дисфункція при стресовому нетриманні сечі: проблема, яку приховують
Pro
Схема застосування енісаміуму йодиду в дітей при грипі та ГРВІ