Мовчазна нейропатія дрібних волокон

Про специфіку дагностики та лікування нейропатії дрібних волокон розповідає Гриб Вікторія Анатоліївна – професор, доктор медичних наук, завідувачка кафедри неврології та нейрохіругії ІФНМУ, практикуючий лікар.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Рекомендації стосовно харчування при метаболічному синдромі
Pro
Тривалий кашель – розповсюджена проблема в роботі сімейного лікаря
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Довідник для батьків дітей з епілепсією
Pro
Роль біластину в лікуванні алергічного ринокон’юнктивіту
Pro
Негормональні методи лікування менопаузальних порушень*
Pro
Сексуальна дисфункція при стресовому нетриманні сечі: проблема, яку приховують
Pro
Схема застосування енісаміуму йодиду в дітей при грипі та ГРВІ