Знайдені матеріали з розділів: Психологія

Знайдено матеріалів: 12
Переглянути
Pro
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)

ПТСР… Так багато сказано про проблему. Перегляньте відео та запитайте себе, чи збігається Ваше уявлення про таких пацієнтів?

Переглянути
Pro
Генералізований тривожний розлад

Генералізований тривожний розлад – один з найрозповсюджених розладів в психіатричній практиці. Перегляньте відео та порівняйте, чи є у вас такі пацієнти?

Переглянути
Pro
Комплексний ПТСР. Як розпізнати у пацієнта?

В даному відео Олександр Анатолійович Рощин покаже, які питання допоможуть виокремити симптоми для диференціації діагнозу. З метою дотримання психіатричної етики, замість пацієнтів представлені «актори», на основі справжніх клінічних випадків.

Довідник для батьків дітей з епілепсією

У день обізнаності щодо епілепсії, в Україні вийшов довідник «Епілепсія: що необхідно знати». 

Книгу було створено об’єднанням лікарів «Українська протиепілептична ліга» та громадською організацією «Епіпросвіта» за підтримки виробника ліків «Фармак». 

Не чекайте на перемогу

Необхідно завжди зберігати віру в те, що ми переможемо, незважаючи ні на які труднощі, тому що ми просто не можемо дозволити собі зазнати поразки. І в той самий час треба дивитися суворій правді в обличчя, якою б жорстокою ця правда не була

Як підтримати свій емоційний стан під час війни: поради від психологів

За ці 2 роки  війни ми на власному досвіді пройшли криву коливання настроїв. Від тривоги, злості, приливу оптимізму – до повного спустошення і виснаження. Нам необхідно навчитися жити у цьому циклі. 

Як батькам вберегти дітей від психологічної травми під час війни: поради

Дитяча психіка вразлива та несформована, водночас діти добре вміють адаптуватися, а їхня здатність до навчання – дуже висока. Так само як дитина здатна навчитися читати, писати або їздити на велосипеді, вона здатна навчитися психологічній стійкості. 

5 порад, як навчитися системно мислити

Дізнайтеся, як системне мислення допомагає оцінювати події цілісно, передбачати наслідки та розуміти взаємозв'язки між різними аспектами життя

Pro
Як покращити прихильність до лікування та чому це важливо?

За даними ВООЗ, 50–70% пацієнтів не приймають препаратів, призначених лікарем. Такий низький рівень прихильності до лікування є однією з основних…

Переглянути
Pro
Сучасні можливості фармакотерапії хронічних психогенних больових синдромів

Бурчинський Сергій Георгійович, керівник відділу інформаційного аналізу та міжнародних наукових програм ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМНУ», Національний експерт України в галузі клінічної нейро- та психо-фармакології розгляне тему фармакотерапії хронічних психогенних больових синдромів.

Pro
Вигоряння лікарів: як розпізнати та що з цим робити

У 2016 році у журналі THE LANCET була опублікована стаття із заявою, що вигоряння лікарів досягло епідемічних рівнів, яке зафіксоване у національних...

Переглянути
Pro
Депресія в менопаузу

Коментар Хаустової Олени Олександрівни, доктора медичних наук, професорки, завідувачки кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ ім. О.О. Богомольця