Рупатадин vs левоцетиризин: що обрати при кропив’янці?

Близько 30–55% пацієнтів з кропив’янкою досягають ремісії за 12 місяців, але можливі рецидиви впродовж кількох років1. Яка терапія може зменшити їх частоту?

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Pro
Післяопераційне ведення пацієнтів із ринологічною патологією
Pro
Діабетична нейропатія — збільшуємо ефективність терапії
Pro
Антагоністи PAF у лікуванні анафілаксії
Pro
Лікування периферичної нейропатії, спричиненої хіміотерапією
Pro
Як покращити контроль над бронхіальною астмою? Потенціал рупатадину
Pro
Прогестерон у діагностиці та лікуванні лютеїнової недостатності
Pro
Прогестерон у I триместрі вагітності: огляд рекомендацій