ВПЛ: загрози та профілактика

Станом на 2023 рік, ситуація з ВПЛ-асоційованими захворюваннями в Україні викликає занепокоєння, через обмежений доступ до профілактики та медичних послуг у зв'язку з війною. За оцінками ЦГЗ, приблизно 9,7% жінок в Україні мають інфекцію ВПЛ типів 16 та 18, які є основними причинами раку шийки матки. 

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Чому не варто боятися людей із різнобарвним лишаєм
Про свербіж в інтимній зоні говорити не соромно, а необхідно
Рак молочної залози: своєчасна діагностика рятує життя!
Чим загрожує пієлонефрит та як йому запобігти?
Цистит: не боятись, а попередити
Чи ефективні рослинні лікарські засоби при рецидивуючому циститі?
Переваги форми спрею: у фокусі Ламікон®
Акне: підвищуємо ефективність терапії