Діагностика та лікування діабетичної полінейропатії, як профілактика ампутацій нижніх кінцівок

Приступюк Максим Олександрович, к.мед.н., доцент кафедри хірургії No2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця про методи сучасної діагностики та лікування синдрому діабетичної стопи, запобігання ампутації нижніх кінцівок внаслідок захворювання.

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Переглянути
Pro
Cучасна тактика при хворобах аденоїдів
Переглянути
Pro
Хвороба Альцгеймера в практиці сімейного лікаря
Переглянути
Pro
Антиейджинг метаболічних порушень
Особливості виявлення та лікування нормотензивної глаукоми
Pro
Шкали SCORE2: практична інструкція
Pro
«Звичайні» і «незвичайні» ЕКГ спортсменів
Переглянути
Pro
Лікування болю при синдромі діабетичної стопи
Pro
Гіпертензія вагітних