Ектоін vs гіалуронова кислота в інгаляційному лікуванні: порівняння ефективності

Речовини введені безпосередньо в дихальні шляхи діють у 20 разів швидше, ніж прийняті перорально. Тому застосування інгаляційних засобів вважається перспективним...

Зацікавилися?
Цей матеріал призначений для працівників медичної сфери. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб вивчати далі. Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, а також іншу професійну спеціалізовану медичну інформацію, яка призначена виключно для лікарів та медичних установ. У разі, якщо Ви не є лікарем чи працівником медичної установи, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.
Авторизуйтесь, будь ласка, щоб отримати доступ до професійної інформації. Цим ви підтверджуєте, що є лікарем/працівником медичної установи.

Більше цікавого для вас
Pro
Вірус папіломи людини
Pro
Туберкульозний ендобронхіт
Переглянути
Pro
Синдром ендогенної гіперандрогенії – оптимальний підхід до ведення пацієнток з клінічними проявами
Переглянути
Pro
Ангіонабряк чи кропив'янка - важливість диференційної діагностики
Переглянути
Pro
Моксифлоксацин від Фармак
Переглянути
Pro
Хронічний риносинусит у дітей